Informace o nás

 

Výrobou plátových zbrojí se zabývám od roku 1990. Ještě o rok dříve jsem se začal věnovat scénickému šermu,takže některé svoje výrobky mám možnost osobně otestovat. Výrobky,které v mojí dílně vznikly si našly své majitele nejen u nás a na Slovensku,ale i v Rakousku,Německu,Itali,Dánsku,Švýcarsku,Slovinsku i v dalších zemích.                                                                                                                                                                                  Od roku 2009 vyrábím i za "tepla",postupně přidám do galerie i několik dalších přileb z jednoho kusu. U výrobků,zhotovených dle předlohy originálu se snažím o  dobovou věrnost.

 

Nebráním se ani pohádkovým zbrojím či fantasy. Neslibuji však,že udělám cokoli-výrobu různých zvěrstev a kopírování výrobků jiných platnéřů po mně prosím nežádejte.

 

Zakládám si na individuálním přístupu k zákazníkovi. Každou objednávku důkladně řeším a vždy se snažím o kvalitní výrobek, který Vám bude dlouho sloužit a přinášet radost.